- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Ben je op zoek naar een Cortina accu, dan ben je bij ons aan het juiste adres. Bij ons vind je namelijk een ruim assortiment aan fietsbatterijen van dit kwalitatieve merk.

| Capaciteit | 8.3Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 30~70 kilometer |
Adviesprijs 319.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 479.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 579.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 18.5Ah |
| Energie | 24V |
| Actieradius | 44~104 kilometer |
Adviesprijs 625.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 499.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 41~95 kilometer |
Adviesprijs 489.-
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 599.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 16.5Ah |
| Energie | 24V |
| Actieradius | 50 - 100 kilometer |
Adviesprijs 519.00
Niet op voorraad
Lees verder