- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!

Ben je op zoek naar een nieuwe Sparta accu voor jouw fiets? Bekijk hieronder ons assortiment aan Sparta accu’s.
| Capaciteit | 12.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 46~108 kilometer |
Adviesprijs 279.00
(8)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14.25 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 70 - 120 kilometer |
Adviesprijs 369.-
(7)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 42~98 kilometer |
Adviesprijs 339.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~143 kilometer |
Adviesprijs 439.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 10 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~116 kilometer |
Adviesprijs 259.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 36~84 kilometer |
Adviesprijs 499.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80~120 km |
Adviesprijs 279.00
(23)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.6Ah |
| Energie | 25.9V |
| Actieradius | 35~83 kilometer |
Adviesprijs 239.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~116 kilometer |
Adviesprijs 890.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 10 Ah |
| Energie | 25.9V |
| Actieradius | 36~84 kilometer |
Adviesprijs 239.00
Niet op voorraad
Lees verder