- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Gazelle is één van de marktleiders op het gebied van elektrische fietsen. Bij ons vind je Gazelle fietsaccu’s voor de beste prijs. Bestel vandaag nog jouw nieuwe Gazelle accu!

| Capaciteit | 11.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 41~95 kilometer |
Adviesprijs 529.-
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.4 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 90~150 kilometer |
Adviesprijs 379.00
(4)Niet op voorraad
Lees verder
Adviesprijs 329.00
(1)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14.5 Ah |
| Energie | 36V |
Adviesprijs 259
(2)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 48~112 kilometer |
Adviesprijs 399.-
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 31~73 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 41~95 kilometer |
Adviesprijs 359.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 49~115 kilometer |
Adviesprijs 689.00
(1)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 31~73 kilometer |
Adviesprijs 399.99
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 47~109 kilometer |
Adviesprijs 379.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 32~74 kilometer |
Adviesprijs 299.99
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 17Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~143 kilometer |
Adviesprijs 699.00
Niet op voorraad
Lees verder