- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Is je oude Giant accu aan vervanging toe? Bij ons vind je een ruim assortiment aan verschillende soorten Giant fietsaccu’s, zoals de Twist en de Energypak.

| Capaciteit | 13.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~116 kilometer |
Adviesprijs 549.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 47~109 kilometer |
Adviesprijs 259.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 26V |
| Actieradius | 47~109 kilometer |
Adviesprijs 429.-
(1)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 469.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 32~74 kilometer |
Adviesprijs 349.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 559.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 32~74 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~116 kilometer |
Adviesprijs 670.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 12.9Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 46~108 kilometer |
Adviesprijs 799.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 17.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 62~146 kilometer |
Adviesprijs 879.00
Niet op voorraad
Lees verder