- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Adviesprijs 369.-
Tijdelijk niet leverbaar
| SKU | EAS.PHY.004 |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Voltage | 36V |
| Capaciteit | 14.5Ah |
| Vermogen | 522Wh |
| Merk | Phylion |
| Type | Orgineel |
| Plaatsing | Bagagedrager |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Kleur | Zwart |
| EAN | 4260360830723 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Afmetingen (in cm) | 37,5 x 15 x 6,5 (LxBxH in cm) |
| Gewicht (kg) | 2,9 kg |
| Partnummer | JCEB360-14.5 |
| Gemiddelde Actieradius* | 52~122 kilometer |
Deze accu is geschikt voor e-bikes met een Joycube SF-03 bagagedrageraccu en 5-polige aansluiting, vaak te vinden op fietsen van merken zoals Prophete, MiFa, Kreidler, Trio en Pegasus.
Met 14.5Ah (522Wh) biedt deze accu een bovengemiddeld bereik van ca. 70 tot 120 km, afhankelijk van rijstijl, terrein en trapondersteuning.
Ja, dit is een originele Phylion Joycube SF-03 accu met betrouwbare lithium-ion technologie en een lange levensduur.
De 5-polige aansluiting verwijst naar de oplaadconnector van de accu. Deze moet overeenkomen met de aansluiting van je huidige lader en fietscontroller.
Ja, als je huidige accu ook een Joycube SF-03 met 5-polige aansluiting is, kun je deze accu direct gebruiken zonder aanpassingen.
Sommige SF-03 modellen zijn voorzien van een achterlicht, afhankelijk van de uitvoering. Controleer de specificaties of productfoto’s bij aankoop.
Een volledige oplaadbeurt duurt gemiddeld 6 tot 7 uur, afhankelijk van de gebruikte oplader.
De accu wordt geleverd met 2 jaar garantie op fabricagefouten en capaciteitsverlies, mits normaal gebruikt.
De nieuwe Phylion SF-03 37V 14,5Ah fietsaccu is een betrouwbare krachtbron voor elektrische fietsen van merken zoals Bianchi, Puch, en Peugeot. Deze Phylion accu, onderdeel van de SF-03 serie, heeft een capaciteit van 14,5Ah, wat zorgt voor een goede gemiddelde actieradius.
Let op! Er staat een vergelijkbare fietsaccu, de Phylion Wall-ES, in onze webshop. Controleer zorgvuldig of uw huidige Phylion SF-03 overeenkomt met onderstaande afbeelding links:

Mocht u hier vragen over hebben, neem gerust contact op met onze Klantenservice.
Het is essentieel om te controleren of je fiets een een non-SMART fietsaccu vereist, aangezien deze specifieke accu geen SMART BMS systeem heeft. Je kunt dit herkennen aan de metalen connectors en eventuele stickers op de accu. De SF-03 serie kenmerkt zich door een rechthoekige vorm en past in de bagagedrager van je e-bike. Ondanks de gelijkenis met de Wall-ES serie, verschillen deze accu’s in vorm en pasvorm, dus het is belangrijk om goed te controleren of dit model overeenkomt met je originele batterij. Als je twijfelt over de compatibiliteit, controleer dan het partnummer van je huidige accu.
Deze Phylion SF-03 37V 14,5Ah is een plug & play oplossing, eenvoudig op te laden met een 5-polige Phylion lader en voorzien van een handige led-indicator om het batterijniveau in de gaten te houden. Voor fietsen die wel een SMART systeem vereisen, biedt Phylion ook een SF-03 SMART versie aan. Dankzij de veelzijdige toepassing en solide prestaties is deze accu een uitstekende keuze voor wie betrouwbaarheid en gemak zoekt in een e-bike batterij.
Toon alles..
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 459.-
Niet op voorraad
Lees verderAdviesprijs 369.-