- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Adviesprijs 499.-
Tijdelijk niet leverbaar
| SKU | EAS.SH.004 |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Voltage | 36V |
| Capaciteit | 14Ah |
| Vermogen | 504Wh |
| Merk | Shimano |
| Type | Orgineel |
| Plaatsing | Frame |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Kleur | Zwart |
| EAN | 4550170762551 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Afmetingen (in cm) | 30,5 x 9,5 x 9,5 (LxBxH in cm) |
| Gewicht (kg) | 2,6 kg |
| Gemiddelde Actieradius* | 50~118 kilometer |
Bij E-bikeaccuspecialist.nl krijg je 1 jaar extra aanvullende garantie t.w.v. € 49,94. Dit betekent dat je in totaal 3 jaar garantie hebt op je nieuwe fietsaccu van Shimano Steps.
Hebben wij een laagste prijsgarantie? Nee. Bij E-bikeaccuspecialist.nl willen we het verschil maken met de allerbeste service! Als er gedoe is, lossen we het op! Zonder vragen. Met een eigen reparatieafdeling, waar we met een jong en gemotiveerd team van technische experts zes dagen per week accu’s reviseren en repareren.
Het is ons doel om het fietsen voor iedereen zo leuk, aantrekkelijk en veilig mogelijk te maken. Daarom zijn wij bij E-bikeaccuspecialist.nl meer dan alleen een webwinkel. Wij laten je niet staan, maar lossen je accuproblemen op onder ons motto: Snel weer op weg!
Precies wat ik nodig had
Een goed product
na 6 jaar (12k km) was het vermogen van de oude accu met 15% afgenomen.
Doet wat hij moet doen...
Is opgeladen maar nog niet uitgeprobeerd
Prima accu. Nu weer veel kilometers maken!
De nieuwe originele Shimano Steps BT-E8010 is een krachtige en betrouwbare fietsaccu van Shimano die speciaal is ontworpen voor plaatsing op de onderbuis van fietsen met het Shimano STEPS E8000 Systeem. Met een actieradius (bereik) van gemiddeld 100 kilometer is deze Shimano Steps BT-E8010 (504Wh) zeer geschikt voor langere fietstochten en MTB ritten. Ben je op zoek naar iets minder of meer vermogen adviseren wij de Shimano Steps BT-E8014 (418Wh) of de Shimano Steps BT-E8016 (630Wh).
Dankzij de waterdichte constructie, inclusief de batterijhouder, is de Shimano BT-E8010 zeer geschikt voor waterbestendige prestaties (IPX5). En dankzij de framemontage en het lichte gewicht van slechts 2,5 kg is de Shimano BT-E8010 bijzonder gemakkelijk te hanteren. Shimano maakt gebruik van moderne en kwalitatief hoogwaardige Li-ion Cellen welke met gemak 1.000 laadcycli kunnen doorstaan en hebben daarna nog 60% van de totale prestatie.
De Shimano Steps BT-E8010 is zwart van kleur en eenvoudig in het frame op de onderbuis te plaatsen. Deze Shimano Steps BT-E8010 beschikt over een capaciteit van 14Ah en een vermogen van 540Wh. Deze kwalitatief sterke en duurzame Shimano accu is speciaal ontwikkeld voor e-MTB’s voor een grotere schok- en trilling bestendigheid en is compatible met de SHIMANO E8000 E-MTB-serie.
Shimano staat bekend om kwalitatief hoogwaardige en betrouwbare producten met een lange levensduur en de Shimano Steps BT-E8010 (36V – 14Ah – 504Wh) is daarop geen uitzondering.
Deze Shimano Steps BT-E8010 is door zijn stevige bevestiging op het frame uitstekend bestand tegen schokken en trillingen. De accu is doordoor uitermate geschikt voor mountainbikes en daarom zeer populair bij e-bike fabrikanten als Canyon, Merida, BMC en vele andere.
Als je op zoek bent bent naar een kwalitatief hoogwaardige accu voor je e-bike met het Shimano STEPS E8000 Systeem, dan is de BT-E8010 een uitstekende keuze.
Zoals je van ons mag verwachten doen we ons uiterste best de bestelling op tijd bij je te bezorgen. Maar zowel wij als onze vervoerders (PostNL en DPD) hebben soms te maken met logistieke “uitdagingen”, waardoor de levering vertraging kan opleveren. Mocht dit het geval zijn, brengen we je hiervan uiteraard zo spoedig mogelijk op de hoogte.
Bekijk ook onze Shimano opladers of ons volledig Shimano accu assortiment.
Toon alles..
| Capaciteit | 17.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 63~147 kilometer |
Adviesprijs 649.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 42~98 kilometer |
Adviesprijs 349.00
(5)Niet op voorraad
Lees verderAdviesprijs 499.-