- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Adviesprijs 799.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagenAdviesprijs 699.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13.5Ah |
| Energie | 24V |
| Actieradius | 50 kilometer |
Adviesprijs 329.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
425.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 15.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 84 ~ 168 kilometer |
Adviesprijs 399.00
(8)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 19.2Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 100~200 kilometer |
Adviesprijs 499.00
(5)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 16Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 ~ 160 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 16Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 ~ 160 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 65 ~ 130 kilometer |
Adviesprijs 299.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 65 ~ 130 kilometer |
Adviesprijs 299.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13 Ah |
| Energie | 26V |
Adviesprijs 199.00
(9)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 18Ah |
| Energie | 26V |
Adviesprijs 299.00
(8)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen