- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 17.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 63~147 kilometer |
Adviesprijs 649.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 41~95 kilometer |
Adviesprijs 529.-
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 65 ~ 130 kilometer |
Adviesprijs 299.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 42~98 kilometer |
Adviesprijs 439.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 239.-
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 52~122 kilometer |
Adviesprijs 369.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17.5 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 90~150 kilometer |
| Output voltage | 36V |
Adviesprijs 599.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~143 kilometer |
Adviesprijs 439.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 16Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 ~ 160 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 525.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 299.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 16Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 ~ 160 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen