- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!
Adviesprijs 799.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 499.-
(26)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 279.00
(16)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80~120 km |
Adviesprijs 279.00
(23)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 60 kilometer |
Adviesprijs 325.00
(8)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 499.-
(6)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 48~112 kilometer |
Adviesprijs 289.00
(11)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 48~112 kilometer |
Adviesprijs 599.00
(13)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 229.00
(5)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 42~98 kilometer |
Adviesprijs 349.00
(5)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 499.00
(2)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 75~175 kilometer |
Adviesprijs 299.-
(5)Niet op voorraad
Lees verder