- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Acculader voor jouw fietsaccu
Wat heb je aan een fietsaccu zonder oplader? Helemaal niets! Iedere fietsaccu moet na verloop van tijd weer voorzien worden van voldoende stroom om te kunnen functioneren. Het is daarom essentieel om bij de aankoop van een fietsaccu ook gelijk een bijpassende acculader aan te schaffen. Kijk daarom gelijk, binnen ons assortiment, welke acculader bij jouw fietsaccu past.

| Output voltage | 42V (geschikt voor 36V) |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 47.50
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 42V (geschikt voor 36V) |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 75.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 42V (geschikt voor 36V) |
| Output stroom (max) | 3.0A |
Adviesprijs 79.50
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 42.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 44.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 42.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 94.00
Niet op voorraad
Lees verder
Adviesprijs 999.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 48V |
| Output stroom (max) | 5A |
Adviesprijs 229.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 6A |
Adviesprijs 189.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 48.00 V |
| Output stroom (max) | 4.8A |
Adviesprijs 220.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 26.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 113.95
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 26.00 V |
| Output stroom (max) | 4A |
Adviesprijs 93.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 36V |
| Output stroom (max) | 4A |
Adviesprijs 239.00
Niet op voorraad
Lees verder