- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Acculader voor jouw fietsaccu
Wat heb je aan een fietsaccu zonder oplader? Helemaal niets! Iedere fietsaccu moet na verloop van tijd weer voorzien worden van voldoende stroom om te kunnen functioneren. Het is daarom essentieel om bij de aankoop van een fietsaccu ook gelijk een bijpassende acculader aan te schaffen. Kijk daarom gelijk, binnen ons assortiment, welke acculader bij jouw fietsaccu past.

| Output voltage | 48.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 64.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 8.4V |
| Output stroom (max) | 1A |
Adviesprijs 119.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 62.50
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 64.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 36V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 81.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 4A |
Adviesprijs 99.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 24.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 95.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 29.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 81.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 24.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 57.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 24V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 34.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 6A |
Adviesprijs 279.00
Niet op voorraad
Lees verder