- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Adviesprijs 349.00
Tijdelijk niet leverbaar
| SKU | EAS.SH.005 |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Voltage | 36V |
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Vermogen | 418Wh |
| Merk | Shimano |
| Type | Orgineel |
| Plaatsing | Frame |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Kleur | Zwart |
| EAN | 4550170762544 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Gewicht (kg) | 2,5 kg |
| Gemiddelde Actieradius* | 42~98 kilometer |
Bij E-bikeaccuspecialist.nl krijg je 1 jaar extra aanvullende garantie t.w.v. € 49,94. Dit betekent dat je in totaal 3 jaar garantie hebt op je nieuwe fietsaccu van Shimano Steps.
Hebben wij een laagste prijsgarantie? Nee. Bij E-bikeaccuspecialist.nl willen we het verschil maken met de allerbeste service! Als er gedoe is, lossen we het op! Zonder vragen. Met een eigen reparatieafdeling, waar we met een jong en gemotiveerd team van technische experts zes dagen per week accu’s reviseren en repareren.
Het is ons doel om het fietsen voor iedereen zo leuk, aantrekkelijk en veilig mogelijk te maken. Daarom zijn wij bij E-bikeaccuspecialist.nl meer dan alleen een webwinkel. Wij laten je niet staan, maar lossen je accuproblemen op onder ons motto: Snel weer op weg!
Accu, goede prijs
goede kwaliteit
Oprecht Shimano accu
Fiets werkt weer als nieuw met deze accu
Tevreden met deze accu.
De kwalitatief hoogwaardige en waterdichte nieuwe Shimano Steps BT-E8014 accu is bij uitstek geschikt voor waterbestendige prestaties (IPX5). De Shimano Steps BT-E8014 is speciaal ontwikkeld voor E-MTB’s en schok- en trilling bestendig door de stevige bevestiging op het frame. Deze “High-Performance” accu, met een gemiddelde actieradius (bereik) van 80 kilometer, is compatible met de SHIMANO E8000 E-MTB serie.
Ben je op zoek naar meer vermogen adviseren wij de Shimano Steps BT-E8010 (504Wh) of de Shimano Steps BT-E8016 (630Wh). Mocht je zeker weten dat je e-bike straks optimaal presteert, overweeg dan ook een nieuwe Shimano oplader.
De Shimano Steps BT-E8014 is geschikt als vervanger als uw huidige accu één van de onderstaande partnummers of typenummers bevat:
Shimano staat bekend om intelligente en gebruiksvriendelijke e-bike systemen. Systemen met componenten die voldoen aan de behoeften van alle e-bikers en maximale prestaties en betrouwbaarheid bieden. Met SHIMANO STEPS krijg je energie om grenzen te verleggen. Of je nu moeiteloos het verkeer achter je wilt laten op weg naar je werk of school of iets voor je gezondheid wilt doen: SHIMANO STEPS brengt je naar je bestemming.
Als je op zoek bent bent naar een kwalitatief hoogwaardige Shimano accu voor je e-bike met het Shimano STEPS E8000 Systeem, dan is de BT-E8014 een uitstekende keuze.
Toon alles..

| Capaciteit | 17.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 63~147 kilometer |
Adviesprijs 649.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 499.-
(6)Niet op voorraad
Lees verderAdviesprijs 349.00