- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Acculader voor jouw fietsaccu
Wat heb je aan een fietsaccu zonder oplader? Helemaal niets! Iedere fietsaccu moet na verloop van tijd weer voorzien worden van voldoende stroom om te kunnen functioneren. Het is daarom essentieel om bij de aankoop van een fietsaccu ook gelijk een bijpassende acculader aan te schaffen. Kijk daarom gelijk, binnen ons assortiment, welke acculader bij jouw fietsaccu past.

| Output voltage | 42.00 V |
| Output stroom (max) | 1.8A |
Adviesprijs 50.-
(8)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 43.00 V |
Adviesprijs 65.00
(7)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 36V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 49.00
(6)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
Adviesprijs 89.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 4A |
Adviesprijs 59.-
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 49.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 48V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 47.-
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 49.-
(4)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 49.95
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 49.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 36.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 49.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Output voltage | 42.00 V |
| Output stroom (max) | 2A |
Adviesprijs 52.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen