- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 11.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 41~95 kilometer |
Adviesprijs 489.-
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 599.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 16.75Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~141 kilometer |
Adviesprijs 1199.99
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 16.75Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~141 kilometer |
Adviesprijs 949.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 20.1Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 73~169 kilometer |
1099.-
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 229.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.6Ah |
| Energie | 25.9V |
| Actieradius | 35~83 kilometer |
Adviesprijs 239.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~116 kilometer |
Adviesprijs 890.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 19.2Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 75~175 kilometer |
Adviesprijs 539.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 30 - 100 kilometer |
Adviesprijs 499.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14,4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 82 - 164 kilometer |
Adviesprijs 599.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 19.2 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 104 - 207 kilometer |
Adviesprijs 749.00
Niet op voorraad
Lees verder