- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 469.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 32~74 kilometer |
Adviesprijs 349.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 559.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 32~74 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~116 kilometer |
Adviesprijs 670.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 12.9Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 46~108 kilometer |
Adviesprijs 799.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 17.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 62~146 kilometer |
Adviesprijs 879.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.3Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 30~70 kilometer |
Adviesprijs 319.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 479.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 579.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 18.5Ah |
| Energie | 24V |
| Actieradius | 44~104 kilometer |
Adviesprijs 625.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 499.00
Niet op voorraad
Lees verder