- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 47~109 kilometer |
Adviesprijs 379.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 17,4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50-140 kilometer |
Adviesprijs 579.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 10.4 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 56~132 kilometer |
Adviesprijs 329.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 kilometer |
Adviesprijs 499.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 kilometer |
Adviesprijs 349.00
(1)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 32~74 kilometer |
Adviesprijs 299.99
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 17Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~143 kilometer |
Adviesprijs 699.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11.6 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 85 kilometer |
Adviesprijs 470.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 10.4 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 60 kilometer |
Adviesprijs 359.00
Niet op voorraad
Lees verder
Adviesprijs 49.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 459.-
Niet op voorraad
Lees verder