- Voor 21:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 100% geen-gezeur garantie!
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 13.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 48~112 kilometer |
Adviesprijs 449.00
(2)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 42~98 kilometer |
Adviesprijs 489.00
(2)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.2Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 29~69 kilometer |
Adviesprijs 389.00
(3)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11.4 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 90~150 kilometer |
Adviesprijs 379.00
(4)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 299.00
(2)Niet op voorraad
Lees verder
Adviesprijs 329.00
(1)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14.5 Ah |
| Energie | 36V |
Adviesprijs 259
(2)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 76~151 km |
Adviesprijs 499.00
(3)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 424.00
(2)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 48~112 kilometer |
Adviesprijs 399.-
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.2Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 29~69 kilometer |
Adviesprijs 377.00
(1)Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 8.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 31~73 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Niet op voorraad
Lees verder