- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 14.25 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 70 - 120 kilometer |
Adviesprijs 499.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 549.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 455.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~143 kilometer |
Adviesprijs 599.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 525.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17,4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50-140 kilometer |
Adviesprijs 559.-
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 16Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 ~ 160 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13.4 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40 - 110 kilometer |
Adviesprijs 591.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.6 Ah |
| Actieradius | 60 kilometer |
Adviesprijs 299.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 16Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 ~ 160 kilometer |
Adviesprijs 399.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 kilometer |
Adviesprijs 499.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 62~146 kilometer |
Adviesprijs 519.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen