- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!
| Capaciteit | 22Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80 - 160 km |
Adviesprijs 889.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 10.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40 - 100 kilometer |
Adviesprijs 540.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 13.6 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 60 - 120 kilometer |
Adviesprijs 632.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 16.5Ah |
| Energie | 24V |
| Actieradius | 50 - 100 kilometer |
Adviesprijs 519.00
Niet op voorraad
Lees verder
| Capaciteit | 10 Ah |
| Energie | 25.9V |
| Actieradius | 36~84 kilometer |
Adviesprijs 239.00
Niet op voorraad
Lees verder