- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 18Ah |
| Energie | 26V |
Adviesprijs 299.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 19.2Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 100~200 kilometer |
Adviesprijs 499.00
(4)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
Adviesprijs 329.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 15.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 46 ~ 100 kilometer |
Adviesprijs 279.00
(3)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.4 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 90~150 kilometer |
Adviesprijs 379.00
(3)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 42~98 kilometer |
Adviesprijs 399.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 10.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 37~87 kilometer |
Adviesprijs 219.00
(2)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14.5 Ah |
| Energie | 36V |
Adviesprijs 259
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 299.-
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17.5 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 90~150 kilometer |
| Output voltage | 36V |
Adviesprijs 599.00
(1)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 65 ~ 130 kilometer |
Adviesprijs 299.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 52~122 kilometer |
Adviesprijs 444.00
Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen