- Voor 18:00 uur besteld, morgen gratis bezorgd
- Snelste revisieservice van Nederland
- Klanten beoordelen ons met een 9,7!
- 7 dagen bereikbaar voor deskundig advies
Ben je op zoek naar een nieuwe accu voor je elektrische fiets? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Sinds jaar en dag zijn wij gespecialiseerd in het verkopen van fietsaccu’s van de beste merken. Bestel je op werkdagen voor 22:00? Dan heb je de fietsaccu de volgende werkdag al in huis!

| Capaciteit | 14.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 52~122 kilometer |
Adviesprijs 259.00
(67)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14.5Ah |
| Energie | 43V |
| Actieradius | 62~146 kilometer |
Adviesprijs 349.00
(40)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17.5Ah |
| Energie | 43V |
| Actieradius | 75~175 kilometer |
Adviesprijs 424.00
(29)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 279.00
(13)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11.6Ah |
| Energie | 43V |
| Actieradius | 45~105 kilometer |
Adviesprijs 299.00
(12)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 17.5Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 61~143 kilometer |
Adviesprijs 359.00
(31)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13.4Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 48~112 kilometer |
Adviesprijs 599.-
(18)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 14Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 50~118 kilometer |
Adviesprijs 579.00
(14)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 13 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 80~120 km |
Adviesprijs 279.00
(10)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 12.8Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 46~108 kilometer |
Adviesprijs 279.00
(3)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 60 kilometer |
Adviesprijs 325.00
(3)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
| Capaciteit | 11 Ah |
| Energie | 36V |
| Actieradius | 40~92 kilometer |
Adviesprijs 425.-
(3)Op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen